Damclub Zenderstad IJsselstein
Damclub Zenderstad IJsselstein
Damclub Zenderstad IJsselstein

11e ronde 02-12-2014

 

Horror partijen in de Oase

Voor de titel van dit verslag zijn hoofdzakelijk onze jeugdleiders Bert en Rob verantwoordelijk voor geweest! Alles wat de heren de jeugd vooral niet moeten leren om een partij op te zetten dachten de beide jeugdleiders anders over deze avond! Al in korte tijd stond de partij in vuur en vlam op de 6e zet bezette Bert al het kerkhofveld Rob vond het prima en ging mee in het spel, op de 26e zet ging het fout, Rob dreigde een schijf te verliezen en nam daardoor de verkeerde ruil wat na de slagwisselingen Bert een dam opleverde en Rob wijslijk opgaf.

wellicht had Rob er wijs aan gedaan om hier de dam te nemen door 18-23 gevolgd door 19-23 etc. met allebei een dam. partij

Ook Antonio en Theo hadden een leuke partij met veel klassiekle kenmerken Antonio plaatste op de 38e zet een Ghestem doorstoot wat Theo tot opletten dwong maar helaas voor Theo op de 41 zet sloeg Antonio toe met een vernietigende 5 klapper

na 34-29 en 27-21 32x1 geloofde Theo het wel en gaf op.partij

Nico en Cees hadden ook een spannende pot na een beetje laveren en proberen de goeie velden te bezetten nam Cees op de 28e zet een ruil die mij in grote problemen bracht ondanks dat ik veel combinaties wel zag overzag ik de genadeklap op de 39 zet niet, na nog even nastribbelen kon ik opgeven. partij

Ook Bram Bekkers was weer van de partij en was vast overtuigd om Ton Vink een zure avond te bezorgen,maar hoezeer Bram ook zijn best deed was het toch Ton die combinatief met de winst aan de haal ging.

Ook Hans en Ruud vochten een spannend duel uit, Hans hield goed stand en alles wees er dan ook op dat de partij in remise zou eindigen ware het niet dat Hans met 1 schijf minder en allebei een dam het net niet redde om zijn puntje te pakken. Wel moet gezegd worden dat Ruud het eindspel zeer nauwkeurig behandelde. helaas geen partij om na te spelen, de heren kunnen beter dammen als noteren, misschien komt hij nog.